Hotel Kanara

Butik Otel
Ayvacık, Çanakkale

Hakkında

Hotel Kanara Assos’ta, denize sıfır mesafede, 12 dönüm organik zeytin, meyve ve sebze bahçeli bir yerde kurulmuş durumda.

Çocuk dostu, evcil hayvanlar eşliğinde sevgi, saygı ve keyifli bir tatilin geçirilebileceği otelde standart, özel ve suit toplam 33 oda bulunuyor.

Otelin 2 dönümlük bahçesinde üretilen sebze ve meyveler ile köylülerin ürettiği organik, taze ve kaliteli malzemeler yemeklerde kullanılıyor.

Reçeller, turşu, salça, tarhana ve zeytinyağı otelde organik şekilde yapılarak konuklara sunuluyor. Ayrıca otelde bulunan taş fırından çıkan lavaş ekmekler ve pideler eşliğinde kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinin keyfine doyum olmuyor.

Yüksek sezon ve bayramlar dışında kahvaltı ve akşam yemeklerinin zengin set menü şeklinde sunulduğu otelde menüde çorba, 4-5 çeşit zeytinyağlı, bir ana yemek, tatlı ya da meyve yer alıyor. Yine akşam yemeğinde de ana yemek olarak köfte, tavuk ve balık seçeneklerinden birini seçme imkanına sahipsiniz. 

Otelde çocuklar için denizin içinde doğal çocuk havuzu, oyun bahçesi, çocuk kulübü ve Midilli Atına binme etkinliği de yer alırken, bahçede çok sayıda evcil hayvanlar dikkat çekiyor.

Otel her yaştan gençleri de unutmuyor. Bu kapsamda otelde masa tenisi, langırt, doğa yürüyüşleri, dağa tırmanma, kano, tekne turu, sörf ve deniz bisikleti etkinlikleri yapılabiliyor.

Akşamları nostaljik yazlık sinema keyfi ise çimin üzerine konan armut minderlerde patlamış mısır eşliğinde hem küçükler, hem büyükler için sunuluyor.

12 dönüm çim alanda zeytin ağaçlarının altlarına serpiştirilmiş kameriyeler, minderler, hamaklar, bebek hamakları ve oturma köşeleri kendinizi özel hissetmeniz için hazırlanmış durumda...

Assos sahilinde Mavi Bayraklı Plajı ile taçlandırılan Kanara Hotel’de konaklamak isterseniz bir telefonunuz yeterli....

Daha fazlası

Tesisin Olanakları

24 Saat Sıcak Su
Bahçe
Çocuk Parkı
Evcil Hayvan Serbest
Klima
Sahil
Ücretsiz Wifi

Harita Tesisin konumunu öğrenin.

Menü