Filtrele

Tesis Türü

Daha fazlası

Öne Çıkan Tesis Olanakları

Spa
Sahil
Teras
Bahçe
Ücretsiz Wifi
Spor Salonu
Sauna
Asansör

Daha Fazla Filtre

Daha fazlası

Tesis Adıyla Arama Yap

Toplam 7 tesis bulundu.

  • SIRALAMA KRİTERLERİ
  • Özel Sıralama
  • Tesis Adına Göre( A'dan Z'ye)
  • Tesis Adına Göre (Z'den A'ya)

Assos Dove Hotel Resort & Spa

Ayvacık, Çanakkale

Ayvacık ilçesinin en önemli tatil bölgesi Assos Kadırga Koyu'nun muhteşem manzarasına sahip deniz gören Assos Dove Hotel Resorts & SPA, 120 standart, 4 suit, 4 vıp suit odası ve 400 metrekarelik iskelesi, 750 metrekarelik açık, 150 metrekarelik kapalı 2 yüzme havuzu, 400 kişilik kapalı 300 kişilik açık restoranı, mini hayvanat bahçesi, su kaydırağı, hamam, sauna ve kapalı diskosu ile sizleri harika bir tatil için bekliyor.

İncele

Assos Eden Gardens Hotel

Ayvacık, Çanakkale

Ayvacık ilçesine bağlı turistik Assos bölgesinde yer alan Assos Eden Gardens Hotel zeytinliklerle bezeli doğal ortama uyumlu yapısıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

İncele

Assos Eden Beach Hotel

Ayvacık, Çanakkale

Assos Kadırga Koyu'nda yer alan Assos Eden Beach Hotel denize sıfır konumda özel plajı ve yüzme havuzu ile zeytin ağaçları arasında misafirlerine kendilerini dinleyip tatilin tadını istedikleri gibi çıkartıp huzurla evlerine dönecekleri bir ortam sunuyor.

İncele

Hotel Kanara

Butik Otel

Ayvacık, Çanakkale

Hotel Kanara Assos’ta, denize sıfır mesafede, 12 dönüm organik zeytin, meyve ve sebze bahçeli bir yerde kurulmuş durumda.

İncele

Assos Barbarossa Hotel

Özel Belgeli Otel

Ayvacık, Çanakkale

Assos Kadırga Koyu'nda yer alan Barbarossa Hotel 2 restoran, 2 bar, çocuk ve yetişkin havuzları, kendine ait plajı, iskelesi ile 36 Superior Oda, 18 Aile Odası, 8 Deluxe, 1 Engelli ve 1 Balayı olmak üzere toplam 64 oda, 230 yatak kapasiteli denize sıfır konumda yer alıyor.

İncele

Assos Nazlıhan Hotel

Özel Belgeli Otel

Ayvacık, Çanakkale

Assos Antik Liman’da özel iskele ve plajı ile muhteşem bir konuma sahip olan özel belgeli 74 yatak kapasiteli tesis, tarihi dokusu bozulmadan restore edilmiş binada misafirlerine tarihin içinde konforu verilen benzersiz hizmetle harika bir uyum içerisinde sunuluyor.

İncele

Assos Nazlıhan Spa Hotel

Özel Belgeli Otel

Ayvacık, Çanakkale

Assos Nazlıhan Spa Hotel, Assos Antik Lima'nda, Assos Nazlıhan Otel'in yanı başında yer alıyor.

İncele
Menü