Filtrele

Tesis Türü

Daha fazlası

Öne Çıkan Tesis Olanakları

Spa
Sahil
Teras
Bahçe
Ücretsiz Wifi
Spor Salonu
Sauna
Asansör

Daha Fazla Filtre

Daha fazlası

Tesis Adıyla Arama Yap

Toplam 11 tesis bulundu.

  • SIRALAMA KRİTERLERİ
  • Özel Sıralama
  • Tesis Adına Göre( A'dan Z'ye)
  • Tesis Adına Göre (Z'den A'ya)

Kolin Hotel

Merkez, Çanakkale

86 bin metrekare arazi üzerinde 42 bin metrekarelik alan üzerinde kurulan Kolin Hotel Çanakkale il merkezinde yer almaktadır.

İncele

Akol Hotel

Merkez, Çanakkale

Çanakkale’de, kordon boyunda boğaz manzaralı denize sıfır mesafede yer alan Akol Hotel, Troia Antik Kenti'ne 25, Assos'a 60, Gelibolu Yarımadası'ndaki şehitliklere 3, Hava Limanına ise 2 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

İncele

Büyük Truva Oteli

Merkez, Çanakkale

Çanakkale il merkezinde Kordon boyunda denize sıfır mesafede yer alan Büyük Truva Oteli, içinde sanata ve tarihe ışık tutacak güzel çalışmaları ile dikkat çekiyor.

İncele

Troia Tusan Hotel

Merkez, Çanakkale

Çanakkale - İzmir karayolu 14. kilometrede Güzelyalı mevkiinde, çam ormanları içinde şahane deniz manzarası ile konaklayabileceğiniz Tusan Hotel 64 oda ve 128 yatak kapasitesi ile konuklarına hizmet veriyor.

İncele

Anzac Hotel

Merkez, Çanakkale

Çanakkale İl merkezinde, feribot iskelesine 50 metre uzaklıkta, Tarihi Saat Kulesi ile yanyana yer alan Anzac Hotel, Troia ve Gelibolu Savaşlarını simgeleyen muhteşem sanat çalışmalarıyla bezenen etkileyici butik dekorasyonu ile göz dolduruyor.

İncele

Çanak Hotel

Merkez, Çanakkale

Çanak Hotel il merkezinde Çanakkale Boğazı'nın eşsiz manzarasına hakim, tarih, mitoloji ve felsefe merkezinin ortasında, feribot iskelesine 100 metre mesafede yer alıyor.

İncele

Helen Hotel

Merkez, Çanakkale

Çanakkale il merkezinde Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan ve feribot iskelesine 70 metre mesafede olan Helen Hotel 52 oda ve 132 yatak kapasitesine sahip.

İncele

Hotel Zileli

Merkez, Çanakkale

Çanakkale İl merkezine 5, Çanakkale Havalimanı'na sadece 10 dakika uzaklıkta olan 6 katlı, lüks döşenmiş 107 odaya sahip Zileli Hotel, özel kat balkonları, boğaz manzarası ve terası ile dikkat çekiyor.

İncele

Kepez Butik Hotel

Butik Otel

Merkez, Çanakkale

İl merkezine 4 kilometre mesafede yer alan Kepez beldesi girişindeki 16 odalı otel Çanakkale Boğazı’nın muhteşem manzarası ile dikkat çekiyor.

İncele

Kervansaray Hotel

Özel Belgeli Otel

Merkez, Çanakkale

1903 yılında inşaa edilen, geçmişi bir asırlık tarihe dayanan eski bir köşk Kervansaray Hotel.

İncele
Menü