Filtrele

Tesis Türü

Daha fazlası

Öne Çıkan Tesis Olanakları

Spa
Sahil
Teras
Bahçe
Ücretsiz Wifi
Spor Salonu
Sauna
Asansör

Daha Fazla Filtre

Daha fazlası

Tesis Adıyla Arama Yap

Toplam 10 tesis bulundu.

  • SIRALAMA KRİTERLERİ
  • Özel Sıralama
  • Tesis Adına Göre( A'dan Z'ye)
  • Tesis Adına Göre (Z'den A'ya)

Kolin Hotel

Merkez, Çanakkale

86 bin metrekare arazi üzerinde 42 bin metrekarelik alan üzerinde kurulan Kolin Hotel Çanakkale il merkezinde yer almaktadır.

İncele

Akol Hotel

Merkez, Çanakkale

Çanakkale’de, kordon boyunda boğaz manzaralı denize sıfır mesafede yer alan Akol Hotel, Troia Antik Kenti'ne 25, Assos'a 60, Gelibolu Yarımadası'ndaki şehitliklere 3, Hava Limanına ise 2 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

İncele

Troia Tusan Hotel

Merkez, Çanakkale

Çanakkale - İzmir karayolu 14. kilometrede Güzelyalı mevkiinde, çam ormanları içinde şahane deniz manzarası ile konaklayabileceğiniz Tusan Hotel 64 oda ve 128 yatak kapasitesi ile konuklarına hizmet veriyor.

İncele

Anzac Hotel

Merkez, Çanakkale

Çanakkale İl merkezinde, feribot iskelesine 50 metre uzaklıkta, Tarihi Saat Kulesi ile yanyana yer alan Anzac Hotel, Troia ve Gelibolu Savaşlarını simgeleyen muhteşem sanat çalışmalarıyla bezenen etkileyici butik dekorasyonu ile göz dolduruyor.

İncele

Çanak Hotel

Merkez, Çanakkale

Çanak Hotel il merkezinde Çanakkale Boğazı'nın eşsiz manzarasına hakim, tarih, mitoloji ve felsefe merkezinin ortasında, feribot iskelesine 100 metre mesafede yer alıyor.

İncele

Helen Hotel

Merkez, Çanakkale

Çanakkale il merkezinde Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan ve feribot iskelesine 70 metre mesafede olan Helen Hotel 52 oda ve 132 yatak kapasitesine sahip.

İncele

Kervansaray Hotel

Özel Belgeli Otel

Merkez, Çanakkale

1903 yılında inşaa edilen, geçmişi bir asırlık tarihe dayanan eski bir köşk Kervansaray Hotel.

İncele

Kepez Otel

Merkez, Çanakkale

İl merkezine 4 kilometre mesafede yer alan Kepez beldesi girişindeki 16 odalı otel Çanakkale Boğazı’nın muhteşem manzarası ile dikkat çekiyor.

İncele

Yeni Truva Otel

Merkez, Çanakkale

Çanakkale il merkezinde Çanakkale-İzmir Karayolu 9. kilometrede ana yol kenarında yer olan “Yeni Truva Otel” 17 standart, 11 aile ve 1 suit olmak üzere toplam 29 odada 75 yatak kapasitesine sahip özelliği ile dikkat çekiyor.

İncele

Temizel Apart & Otel & Pansiyon

Merkez, Çanakkale

Çanakkale'nin en merkezi noktalarından birinde yer alan Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Eğitim Fakültesi'ne (Anafartalar Kampüsü) 50 metre, sahile ise 150 metre mesafede bulunan Temizel Apart & Otel & Pansiyon, toplam 39 oda ve 99 yatak kapasitesi ile konuklarına hizmet veriyor.

İncele
Menü