Aral Tatil Çiftliği

Tatil Çiftliği
Bozcaada, Çanakkale

Hakkında

Aral Tatil Çiftliği Çanakkale’nin en önemli tatil bölgeleri arasında bulunan Bozcaada’da yer alıyor.

100 yıllık geçmişi olan eski bir Rum çiftliği olan Aral Tatil Çiftliği, Ahmet ve Arzu Aral çiftinin büyük emekler sarf ederek güzel bir görüneme kavuşturduğu yer olarak dikkat çekiyor.

14 dönümlük bir arazi üzerinde kurulu bulunan çiftlikte konaklayanlar adeta bir köy ortamını yaşıyorlar.

Bahçenin bir köşesinde konukları tavus kuşları, ördekler, kazlar, tavuk ve horozlar, hindiler, keçiler, oyuncu kediler ve afacan köpekler karşılıyor.

Her odanın birbirinden farklı, çeyiz inceliğinde döşendiği çiftlikteki bağda Bozcaada'nın eşsiz üzümleri Çavuş, Vasilaki, Kuntura’nın yanı sıra her yıl ekilen yeni üzüm çeşitleri vakti geldiğinde toplanıp konuklara sunulurken; sebze bahçesinde de her zaman taze olan domates, biber, patlıcan, börülce, kavun ve karpuz taze taze yenilebiliyor.

Ayrıca çiftlikte bulunan Armut, İncir, Badem, Zeytin, Nar, Erik, Kiraz, Şeftali ve Ayva ağaçlarındaki meyveler de istenildiğinde dalından koparılıp konukları sunulabiliyor.

Çiftlikte çam ağaçlarından oluşan küçük, şirin koruda gerili hamaklar, konuklara sessiz ve serin dinlenme imkanı sağlıyor.

Çiftliğin tam ortasında yer alan büyük su kuyusu ise hiç esirgemediği soğuk suyu ile tüm bahçeyi yemyeşil tutuyor.

Doğayı doyasıya yaşayıp, huzur ve mutluluğu paylaşarak çoğaltmak için sizler de Bozcaada’daki Aral Tatil Çiftliği’nde konaklayabilirsiniz...

Daha fazlası

Tesisin Olanakları

24 Saat Sıcak Su
Bahçe
Çocuk Parkı
Evcil Hayvan Serbest
Klima
Resepsiyon Emanet Kasası

Harita Tesisin konumunu öğrenin.

Menü