Filtrele

Tesis Türü

Daha fazlası

Öne Çıkan Tesis Olanakları

Spa
Sahil
Teras
Bahçe
Ücretsiz Wifi
Spor Salonu
Sauna
Asansör

Daha Fazla Filtre

Daha fazlası

Tesis Adıyla Arama Yap

Toplam 20 tesis bulundu.

  • SIRALAMA KRİTERLERİ
  • Özel Sıralama
  • Tesis Adına Göre( A'dan Z'ye)
  • Tesis Adına Göre (Z'den A'ya)

Akol Hotel

Merkez, Çanakkale

Çanakkale’de, kordon boyunda boğaz manzaralı denize sıfır mesafede yer alan Akol Hotel, Troia Antik Kenti'ne 25, Assos'a 60, Gelibolu Yarımadası'ndaki şehitliklere 3, Hava Limanına ise 2 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

İncele

Anzac Hotel

Merkez, Çanakkale

Çanakkale İl merkezinde, feribot iskelesine 50 metre uzaklıkta, Tarihi Saat Kulesi ile yanyana yer alan Anzac Hotel, Troia ve Gelibolu Savaşlarını simgeleyen muhteşem sanat çalışmalarıyla bezenen etkileyici butik dekorasyonu ile göz dolduruyor.

İncele

AOTML Uygulama Oteli

Merkez, Çanakkale

Çanakkale Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi (AOTML) Uygulama Oteli merkeze bağlı Kepez beldesinde yer alıyor.

İncele

Ataol Troya Otel

Merkez, Çanakkale

Çanakkale şehir merkezinde sahile 50 metre mesafede bulunan Ataol Troya Otel, modern dizayn edilmiş odalarında misafirlerine konforlu bir konaklama imkanı sunuyor.

İncele

Büyük Truva Oteli

Merkez, Çanakkale

Çanakkale il merkezinde Kordon boyunda denize sıfır mesafede yer alan Büyük Truva Oteli, içinde sanata ve tarihe ışık tutacak güzel çalışmaları ile dikkat çekiyor.

İncele

Çanak Hotel

Merkez, Çanakkale

Çanak Hotel il merkezinde Çanakkale Boğazı'nın eşsiz manzarasına hakim, tarih, mitoloji ve felsefe merkezinin ortasında, feribot iskelesine 100 metre mesafede yer alıyor.

İncele

Helen Hotel

Merkez, Çanakkale

Çanakkale il merkezinde Cumhuriyet Meydanı’nda bulunan ve feribot iskelesine 70 metre mesafede olan Helen Hotel 52 oda ve 132 yatak kapasitesine sahip.

İncele

Hotel İlion

Merkez, Çanakkale

Şehir merkezinde vapur iskelesine 150 metre uzaklıkta yer alan İlion Hotel 47 odadan oluşuyor.

İncele

Hotel Zileli

Merkez, Çanakkale

Çanakkale İl merkezine 5, Çanakkale Havalimanı'na sadece 10 dakika uzaklıkta olan 6 katlı, lüks döşenmiş 107 odaya sahip Zileli Hotel, özel kat balkonları, boğaz manzarası ve terası ile dikkat çekiyor.

İncele

İda Kale Resort Hotel

Merkez, Çanakkale

Çanakkale il merkezine 15 kilometre uzaklıkta Güzelyalı köyünde, doğusu çam kokulu yemyeşil ormanlar, batısı tümüyle Çanakkale Boğazı'nın masmavi denizi ile çevrili bulunan İda Kale Resort Hotel, doğa ile iç içe görünümü ile dikkat çekiyor.

İncele
Menü